Наші ціни
Скляні перегородки
Від 49 у.о./кв.м.
Суцільноскляні перегородки — це прозора стіна із гартованого скла (зазвичай товщиною 8,10,12 мм), вертикальні шви з’єднані прозорою стрічкою. В результаті Ви отримуєте мінімальну кількість профілю та максимальну площу безпечного скла. Опції: орні, маятникові, розсувні або інтер'єрні двері, тонування скла, фарбування профілю на ваш смак, великий вибір фурнітури.
Скляні двері
Від 249 у.о. за комплект
Двері із гартованого скла використовують для оформлення та оптимізації простору торговельних і бізнес-центрів, офісів, магазинів, бутиків, ресторанів, будинків та квартир. Опції: орні, маятникові, розсувні, тонування скла, фарбування профілю на ваш смак, великий вибір фурнітури.
Алюмінієві перегородки
Від 55 у.о./кв.м.
Алюмінієві перегородки здатні до пересування, реконструкції, мобільні і прості у монтажі. Установка не вимагає зупинки життєдіяльності всередині приміщення, що реконструюється. Опції: скло 4-5 мм, ламіноване ДСП, керовані жалюзі, наклеювання захисної плівки, тонування скла, фарбування профілю на ваш смак.
Алюмінієві двері
Від 239 у.о. за комплект
Виготовлення алюмінієвих дверей передбачає два основні типи. Конструкція «холодного профілю» застосовується в дверних отворах, розташованих усередині приміщень. Конструкція «теплого профілю» з термоізолючими вставками застосовується в дверних отворах, що виходять на вулицю. Опції: орні, маятникові, розсувні, заповнення скло 10-12 мм, фарбування профілю на ваш смак, великий вибір фурнітури.
Вхідні групи
Від 655 у.о. за комплект
Те, як влаштований вхід у приміщення, має надзвичайно важливе значення. Він має бути надійним та практичним через інтенсивний потік людей. Разом з тим саме вхід «відповідає» за перше враження відвідувачів Вашого приміщення. Ми знаємо, як поєднати практичність та вишуканість. Опції: дотискачі, склопакет, гартоване скло, сендвіч панель, фарбування профілю на Ваш смак, великий вибір фурнітури.
Розсувні системи
Від 139 у.о./кв.м.
Розсувні системи — стіни зі скла та профілю від полу до стелі, які можливо здвинути в один дотик. Найкраще рішення об’єднати комфорт, надійність та сучасний інтер’єр. Можуть експлуатуватися у житлових приміщеннях, магазинах, автосалонах, ресторанах, місцях відпочинку і розваг. Опції: паралельно розсувні, підйомно розсувні, «гармошка», вибір фурнітури та кольору, тонування скла або захисна плівка.
Система знижок
5%
КЛУБ ПОСТІЙНИХ
КЛІЄНТІВ
Ми цінуємо своїх клієнтів,
тому завжди надамо Вам
найкращу цінову пропозицію.
Разом з тим, ми ніколи не
зраджуємо нашим
принципам: високій якості
робіт, сталим традиціям у
відносинах з клієнтами та
вишуконаму стилю
+2%
ЗАМОВЛЯЙ БІЛЬШЕ-
СПЛАЧУЙ МЕНЬШЕ
Додатково
2% знижки на кожну
наступну позицію в
замовленні
СПЕЦІАЛЬНА
ПРОПОЗИЦІЯ
АРХІТЕКТОРАМ ТА
ДИЗАЙНЕРАМ
Якщо Ви сповнені ідей та
бажаєте, щоб Ваш проект
відрізнявся від інших, ми
готові запропонувати Вам
вигідні умови співпраці
5% КЛУБ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
Ми цінуємо своїх клієнтів,тому завжди надамо Вам найкращу цінову пропозицію. Разом з тим, ми ніколи не зраджуємо нашим принципам: високій якості робіт, сталим традиціям у відносинах з клієнтами та вишуконаму стилю
+2% ЗАМОВЛЯЙ БІЛЬШЕ-СПЛАЧУЙ МЕНЬШЕ
Додатково 2% знижки на кожну наступну позицію в замовленні
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ АРХІТЕКТОРАМ ТА ДИЗАЙНЕРАМ
Якщо Ви сповнені ідей та бажаєте, щоб Ваш проект відрізнявся від інших, ми готові запропонувати Вам вигідні умови співпраці
При замовленні, за наш рахунок Ви отримаєте:
- консультацію та виїзд інженера на об’єкт -прибирання після монтажу -розвантажувальні роботи
Наші проекти
Огорожі зі скла - це чудова можливість надати наявному інтер’єру унікальності та естетики, оригінальності й зручності. Використовувати ці конструкції можливо як в житлових, так і в громадських приміщеннях, будь то приватний будинок, офісна будівля або торговий центр, на сходах, верандах балконах і терасах. Скло, що застосовується в огорожах, завжди має високий рівень безпеки. Для виготовлення скляних конструкцій використовують гартоване скло або триплекс — багатошарове скло, склеєне між собою клейкою стрічкою. Все скло перед загартуванням або триплексацією проходить обробку по периметру, тим самим забезпечуючи рівні та гладкі торці скляних панелей.

Скляна душова кабіна на замовлення - це ідеальне рішення для створення сучасної та функціональної ванної кімнати. Зовнішній вигляд, дизайн, конфігурація, комплектація, стиль можуть бути самими різними в залежності від уподобань, ескізів та побажань замовника. При виготовленні душових кабін із суцільноскляних перегородок використовується, як правило, гартоване скло товщиною 8-12 мм, яке забезпечить безпеку і надійність в процесі експлуатації. Скляні душові перегородки можуть оснащуватися дверима різних типів: розсувними, орними, маятниковими.
Про компанію
20 років на ринку
світлопрозорих конструкцій
Понад 3000 реалізованих
проектів по всій териорії
України
Більше 1500 задоволених
клієнтів
Серед наших клієнтів
Чому обирають нас
ТОВ ЛАДІ
Якість. Традиції. Стиль
Телефон
Viber
Адреса
04073, м.Київ, вул.Північно-Сирецька, 3
Пошта